Bet vārdu CORRECT jau nu varēji latviski pateikt, jo būtība nav liela atšķrība ar kuru valodu tu visu latvisko aizstāji, mums taču ir tikai viena Valsts valoda un latviešu valodas izvarošana nav atļauta arī "kultūras" ļaudīm. Jā, es atkal piekasos, bet pierādi, ka man nav taisnība!Lietojot saziņā anglicismus tu pārkāpi mans tiesības lietot un būt saprastam tikai latviešu valodā, tikai, neprasu izņēmumu, bet latviešu valodu drāzt nav labi darīts. Tā tas ir, "patriot"!
Komentāri: Ministrs devis rīkojumu valsts iestādēm - nepieļaut krievu valodu [papildināts]
Bet vārdu CORRECT jau nu varēji latviski pateikt, jo būtība nav liela atšķrība ar kuru valodu tu visu latvisko aizstāji, mums taču ir tikai viena Valsts valoda un latviešu valodas izvarošana nav atļauta arī "kultūras" ļaudīm. Jā, es atkal piekasos, bet pierādi, ka man nav taisnība!Lietojot saziņā anglicismus tu pārkāpi mans tiesības lietot un būt saprastam tikai latviešu valodā, tikai, neprasu izņēmumu, bet latviešu valodu drāzt nav labi darīts. Tā tas ir, "patriot"!
Pārlasi vēlreiz ... un kā noturējies nepateikt: "Tā tas ir, nacik!"
Bet man patīk ... Āboliņš ar Vārpiņas starpniecību ... :D
Komentēt