Komentāri: Daļa augsti kvalificētu speciālistu Latvijā izvēlas strādāt zemākas klases darbu; kāpēc tā?

Biju sysadmin un uzturēju & taisīju mājas lapas. Negulētas naktis, garas stundas, liels stress, milzīga atbildības sajūta, regulāri uzbrukumi, utt. Alga apmēram 2000. Pārgāju uz ražošanu. Sēžu telefonā un skatos kā ražojās lietas (pa lielam viss ir automatizēts), saņemu 1500. Spriežiet paši.

3.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt