Ceļā no Rīgas uz Berlīni avarējis "Ecolines" autobuss; ir bojāgājušais

© Vladislavs Proškins

Polijas mediji ziņo, ka naktī uz 2.februāri Polijā noticis traģisks negadījums, kurā iesaistīts "Ecolines" autobuss, kas braucis no Rīgas uz Berlīni. Pēc policijas sniegtās informācijas, "Toyota" vadītājs gājis bojā frontālā sadursmē ar vieglo automašīnu, raksta rus.delfi.lv.

Autobuss no Rīgas izbraucis pulksten 18.30 un avārijas brīdī tajā atradušies 10 pasažieri. Ceļu satiksmes negadījums noticis aptuveni pulksten 02.30 pēc vietējā laika uz Bjalistokas-Augustovas šosejas, netālu no Brodi ciema, kad automašīna "Toyota" ar 19 gadus vecu jaunieti pie stūres frontāli ietriekusies autobusā. "Toyota" vadītājs gājis bojā notikuma vietā.

Autobusa vadītājs ir cietis vissmagāk un ar gūtajiem ievainojumiem ievietots slimnīcā. Divi pasažieri guvuši vieglus ievainojumus un no hospitalizācijas atteikušies.

Visi pasažieri galamērķī nogādāti ar citu autobusu.

Latvijā

Atsevišķās Daugavpils mācību iestādēs valda liels sašutums sakarā ar Valsts valodas centra (VVC) aizvadītajā nedēļā uzsāktajām masveida valsts valodas pārbaudēm. Daudzi pedagogi un atbalsta personāla pārstāvji sākuši iesniegt atlūgumus, nemaz nesagaidot pārbaudes. Atlūgumus iesnieguši aptuveni 20 pedagogi un atbalsta personāla pārstāvji no septiņām Daugavpils skolām, informēja Daugavpils Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova, raksta LSM.lv.

Svarīgākais