Turpmāk neaizslēgtām "Bolt" automašīnām pēc noteikta laika automātiski bloķēs dzinēju

© Ģirts Ozoliņš/MN

Turpmāk koplietošanas nomas pakalpojumu sniedzēja "Bolt" automašīnām, kas būs neaizslēgtas un netiks izmantotas 15 minūtes, drošības nolūkos automātiski bloķēs dzinēju, informē "Bolt" pārstāvji.

Lai mašīnu atbloķētu un atsāktu braucienu, lietotājam būs jāpieslēdzas "Bolt" lietotnei un jāapstiprina dzinēja atbloķēšana.

Šī jauninājuma mērķis ir samazināt automašīnu zādzību risku, īpaši gadījumos, kad lietotāji ir aizmirsuši aizslēgt transportlīdzekli. Lai arī funkcija darbojas automātiski, lietotājiem vienmēr jāpārliecinās, ka pēc automašīnas lietošanas durvis ir aizslēgtas, piebilst kompānijā.

Vienlaikus šogad decembrī testa režīmā lietotājiem tiks piešķirts bezmaksas laiks automašīnas sagatavošanai braucienam. Autovadītājiem tiks piešķirtas trīs papildu minūtes, kuru laikā iedarbināt dzinēju, uzsildīt automašīnu, regulēt sēdekļa pozīciju, spoguļus un veikt citas nepieciešamās darbības atkarībā no situācijas, piemēram, notīrīt sniegu.

"Bolt" skaidro, ka papildu laiks netiks iekļauts automašīnas nomas maksā.

"Bolt Drive" koplietošanas automašīnas patlaban ir pieejamas klientiem Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā, Olainē, Jelgavā un Baldonē.

Latvijā

"Natura 2000" atbalsta maksājuma saņemšanai par 2025.gada sezonu mežsaimniekiem nepieciešams veikt meža inventarizāciju, kas ir spēkā uz 2025.gada 1.martu, kā arī tās datiem jābūt iekļautiem Meža valsts reģistrā, liecina Lauku atbalsta dienesta (LAD) publiskotā informācija.

Svarīgākais