Rēzeknē autovadītājs kājām metas bēgt prom no policijas, un viņam tas brīnumainā kārtā izdodas

© unsplash.com

Pirmdien kāds vadītājs Rēzeknē, kura automašīnai nav bijusi iegādāta transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (OCTA), aizbēdzis no policijas darbiniekiem, informē Valsts policija (VP).

Sākotnējā informācija liecina, ka pirmdien VP Ziemeļlatgales iecirkņa amatpersonas Rēzeknē, veicot operatīvos dienesta pienākumus, konstatēja, ka kādam transportlīdzeklim "Audi A6" nav noteiktā kārtībā iegādāta OCTA.

Pēc vairākiem policijas darbinieku aicinājumiem apstāties nenoskaidrots "Audi" vadītājs nepakļāvās policijas prasībām. Rezultātā vadītājs atstāja transportlīdzekli, sāka bēgšanu un viņam izdevās aizbēgt.

Saistībā ar notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process un izņemtas transportlīdzekļa aizdedzes atslēgas.

Latvijā

Pēc Zviedrijas telekomunikāciju kompānijas "Telia" daļu izpirkšanas sakaru uzņēmumos SIA "Tet" un SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) un stratēģiskā investora piesaistes, visām darījumā iesaistītajām pusēm - AS "Latvenergo", Latvijas Valsts radio un televīzijas centram (LVRTC), SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") un stratēģiskajam investoram - varētu piederēt apmēram 25% no abu uzņēmumu kapitāldaļām.

Svarīgākais