Uz nākamo gadu pārcelta pirmās "Baltijas balvas" pasniegšanas ceremonija

© Pixabay

Pirmās "Baltijas balvas/Baltic Awards" par ieguldījumu mākslas, zinātnes un arhitektūras attīstībā apbalvošanas ceremonija pārcelta uz 2025. gadu, aģentūru LETA informēja balvas organizatori - Ineses Galantes fonds.

Jaunās "Baltijas balvas/Baltic Awards" apbalvošanas ceremonijai bija jānotiek šovasar no 15. līdz 17. augustam, bet organizatori informē par apbalvošanas ceremonijas un mūzikas pasākumu pārcelšanu uz 2025. gadu. Pirmā "Baltijas balva/Baltic Awards" notiks 2025. gadā, tajos pašos datumos - no 15. līdz 17. augustam.

Iepriekš nopirktās biļetes var nodot atbilstoši noteikumiem, rakstot "Biļešu paradīzei". Tāpat visas biļetes ir derīgas pasākumam, kas notiks 2025. gadā.

"Baltijas balvas/Baltic Awards" ģenerālproducente Diāna Galante informē, ka, gatavojot pirmo "Baltijas balvu/Baltic Awards", saņemts negaidīti daudz atsauksmju no partneriem un dalībniekiem. Projekts tika uztverts ar lielu entuziasmu. Ineses Galantes fonds saņēma ļoti daudz priekšlikumu, ideju par papildu "Baltijas balvas/Baltic Awards" ietvaros stratēģiski svarīgiem un nepieciešamiem notikumiem.

Novērtējot projekta starptautisko mērogu un apzinoties jaunās iespējas, Ineses Galantes fonds kā organizators ir secinājis, ka šiem plāniem ir nepieciešams papildu laiks īstenošanai. Ineses Galantes fonds ir pieņēmis lēmumu 2024. gada pasākumu pārcelt uz 2025. gada vasaru, bet projekta ietvaros pirms vasarā iecerētās apbalvošanas ceremonijas norisināsies papildu pasākumi.

"Baltijas balva/Baltic Awards" ir jauns Ineses Galantes fonda projekts, kas top sadarbībā ar trīs Baltijas valstu sabiedriskajām un izglītības organizācijām, profesionālajām asociācijām un diplomātiskajiem pārstāvjiem. Apbalvojums tiks pasniegts izciliem Baltijas valstu pārstāvjiem par ieguldījumu mākslas, zinātnes un arhitektūras jomā, izceļot reģiona nozīmīgumu Eiropas līmenī. Balva kļūs par starptautisku notikumu, kas katru gadu norisināsies Rīgā un Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, vairāku dienu garumā.

Apbalvojumi katru gadu rotēs starp valstīm, 2025. gadā "Baltijas balva/Baltic Awards" tiks pasniegta Lietuvas pārstāvim par nozīmīgu ieguldījumu zinātnē, Latvijas pārstāvim - par nozīmīgu ieguldījumu mākslā un mūzikā, Igaunijas pārstāvim - par nozīmīgu ieguldījumu arhitektūrā. Tiks pasniegta arī "Grand Prix" par mūža ieguldījumu viņu nozares attīstībā.

Nominantus katrā valstī izvēlēsies konkrētās jomas profesionāļi un nozaru asociācijas. Ikviens pretendents tiek vērtēts, pamatojoties uz viņa ieguldījuma nozīmīgumu, inovāciju un rezonējošo ietekmi Baltijas un Eiropas kontekstā.

Svarīgākais