Uz autoceļiem aizvadīta traģiska diennakts, tostarp gājis bojā traktorists

© Ģirts Ozoliņš/MN

Sestdien Latvijā reģistrēts 91 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 18 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.18 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Augšdaugavas novada Laucesas pagastu, kur dīķi bija iebraucis un apgāzies traktors. Negadījumā gāja bojā traktora vadītājs. Policija skaidro sīkākus notikušā apstākļus.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka negadījuma vietā palīdzību ieradās sniegt glābēji hidrotērpos, kuri ar nepieciešamajiem instrumentiem no zem ūdens esošā traktora izvilka cilvēku. Cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja, ka cietušais jau miris.

Sestdien astoņi cilvēki cietuši avārijās Rīgas reģionā, septiņi - Kurzemē, divi - Latgalē, bet viens - Vidzemē. No cietušajiem trīs bija elektroskrejriteņu vadītāji, bet viens - velosipēdists.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, sestdien Plakanciemā divu vieglo automašīnu sadursmē cieta cilvēks. Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma īsi pirms plkst.10. No vienas automašīnas glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja cietušu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 254 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 24 autovadītāji, Kurzemē - 71, Vidzemē - 57, Latgalē - 54, bet Zemgalē - 48 autovadītāji. Trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 584 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Svarīgākais