Dimanta par kultūras ministres demisiju: Kā var vienā rītā pamosties un paziņot, ka "neiesi uz darbu"

© f64.lv, Vladislavs Proškins

"Kā ministrs var sestdien piedalīties pasākumā, bet pirmdienas rītā paziņot, ka vairs nebūs ministrs?" TV24 raidījumā "Preses klubs" izbrīnu neslēpj "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

"Tas ir tāpat, kā, ja būtu pārdevējs, kurš no rīta piezvanītu vadībai un teiktu, ka šodien uz darbu neies," saka Dimanta. Komentējot bijušās kultūras ministres Agneses Loginas demisiju un tagadējās ministres Agneses Lāces uznākšanu uz valdības skatuves, Dimanta uzsver, ka skatās plašāk, un norāda, ka pret vēlētājiem tas ir jocīgi un nekorekti, īpaši, ja partija "Progresīvie" pozicionē sevi kā jauno politiku pārstāvošu, uzsverot atklātības aspektu.
"Tas rada lielas baumas, jo nav saprotams. Ir sajūta, ka ar Loginas kundzi noticis kaut kas ļoti nepatīkams," saka Dimanta, piebilstot, ka situāciju labāku nepadara partijas izvairīšanās situāciju skaidrot un komentēt. Kā arī pēc jaunās ministres uzstāšanās medijos palikuši daudzi neatbildēti jautājumi. "Slikta pēcgarša palika, Lāces kundzes izglītība ir ļoti laba, un viņa ir erudīta, bet es gaidu, ka ministrs spēj atbildēt konkrēti uz jautājumiem," savu viedokli pauž Dimanta.

Latvijā

Drošības pasākumu ignorēšana un izvairīšanās no aizsargekipējuma lietošanas ir cieši saistīta ar iedzīvotāju zemo izpratni par ceļu satiksmes drošības pamatprincipiem un robiem ceļu satiksmes noteikumos, norāda Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikas vadītājs Andris Vilkmanis, komentējot riteņbraucēju un skrejriteņu vadītāju gūtās traumas.

Svarīgākais