Vivi brīdina: Prognozētie laikapstākļi var traucēt vilcienu kustībai

© Dmitrijs Suļžics/MN

Tuvākajās stundās Latvijas centrālajos un austrumu rajonos gaidāms pērkona negaiss ar ļoti stiprām lietusgāzēm, kas var ietekmēt arī dzelzceļa satiksmi, ziņo "Latvijas dzelzceļš".

"Prognozētie laikapstākļi var traucēt vilcienu kustībai. Informāciju par operatīvām izmaiņām grafikā skatiet http://vivi.lv vai mobilajā lietotnē “Vivi Latvija"," vietnē "X" ziņo "Vivi".

Jau ziņots, ka Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludina oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem drīzumā.

"Attīstoties situācijai, dzeltenais brīdinājums par pērkona negaisu nomainīts uz oranžo - vietām centrālajos un austrumu rajonos gaidāms pērkona negaiss ar ļoti stiprām lietusgāzēm," vietnē "X" raksta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijā

Visbiežāk Latvijas autovadītāji mēdz strauji mainīt braukšanas joslas sastrēgumu laikā, kā arī sastrēgumu laikā nepalaiž citus autovadītājus pārkārtoties savā joslā, pat ja citu automašīnu vadītāji izmanto pagriezienrādītāju - "If Apdrošināšana" jaunākā Latvijas autovadītāju aptauja atklāj, kādi netikumi piemīt Latvijas autovadītājiem viņu pašu vērtējumā.

Svarīgākais