Ilze Viņķele nosauc Krišjāni Kariņu par "savu mīļāko politiķi pēdējā piecgadē"

© Flickr

“Pauls Timrots, kurš ir režisors un veido teātra koncertus, kas iet uz “urā”, intervijā teica, ka 14. Saeimā ir pelēcības. Un man, kas ir bijusi politikā “līdz matiem” jāsaka, ka es nevaru nosaukt lielāko Saeimas komisiju vadītāju vārdus. Tas nav baigi “ok”,” vērtē bijusī ministre un politiķe Ilze Viņķele TV24 raidījumā "Kur tas suns aprakts?". 

Problēma, kā norāda Ilze Viņķele, ir noplicināšanās, stagnēšana, kas nozīmē arī ideju trūkumu un ilgtermiņā ir bīstama. Viens no problēmu cēloņiem - velēšanu sistēma.

“Es pati tāda, un domāju, ka Krišjānis Kariņš, mans mīļākais politiķis pēdējā piecgadē, pievienojas manam uzskatam - mīļie draugi - plusu mīnusu sistēma ir nāvējoša iniciatīvai!” norāda Viņķele.

Viņasprāt, Latvijas izrāvienam šobrīd ir nepieciešami vairāki nepopulāri lēmumi. Bet, lai šīs iniciatīvas virzītu, politiķim ir jārēķinās, ka viņu pēc tam “nomīnusos”. Un, pat, ja šo mīnusošanu, idejas vārdā, politiķis būtu gatavs pieņemt, pēc tam jārēķinās, ka Latvijā vairs darbu nedabūsi.

Latvijā

Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs šogad pirmajos piecos mēnešos viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 4,4% salīdzinājumā ar 2023.gada attiecīgo periodu, veidojot 1,415 miljonus, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.