Krāslavas novadā pieķer nelegālo imigrantu pārvadātājus

© Kaspars Krafts/F64

Valsts robežsardze Krāslavas novadā par nelikumīgo imigrantu pārvadāšanu aizturējusi piecus Latvijas pilsoņus, informēja Valsts robežsardze.

Pārbaudot vietējo iedzīvotāju sniegto informāciju par kādu aizdomīgu personu grupu, robežsargi Krāslavas novadā uz kāda lauku ceļa konstatēja divas stāvošas automašīnas, kurās atradās pieci Latvijas pilsoņi.

Dokumentu pārbaudes laikā konstatēts, ka vienas automašīnas salonā atrodas arī viena aziātiskas izcelsmes persona, bet netālu no automašīnas krūmos slēpjas vēl četras aziātiskas izcelsmes personas bez ceļošanas dokumentiem, derīgām vīzām un uzturēšanās atļaujām.

Pret Latvijas pilsoņiem sākts kriminālprocess par apzinātu personas nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā, ja šāda iespēja nodrošināta divām vai vairākām personām. Par minētajām darbībām personas var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem.

Tāpat pret vienu Latvijas pilsoni uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta par pierobežas režīma pārkāpšanu.

Trešo valstu pilsoņi, pēc robežsardzes vārdiem, "atturēti no nelikumīgas valsts robežas šķērsošanas".

Latvijā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1994.gadā dzimušo Aigaru Lavrovu, kurš vakar, 17.jūlijā ap pulksten 11.00 izgāja no savas dzīvesvietas Dienvidkurzemes novadā, Medzes pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezies. Vīrietim ir veselības problēmas.

Svarīgākais