Stājas spēkā jauns vilcienu kustības grafiks

© Dmitrijs Suļžics/MN

No 6. jūnija stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kas tiks papildināts ar vairākiem reisiem uz atpūtnieku iecīnītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, informē AS “Pasažieru vilciens”.

Maršrutā Rīga - Dubulti - Rīga vilcienu kustības saraksts tiks papildināts ar sešiem reisiem darba dienās un desmit reisiem brīvdienās, savukārt maršrutā Rīga - Carnikava - Rīga kustības saraksts tiks papildināts ar sešiem jauniem reisiem darba dienās un desmit reisiem brīvdienās, bet divi papildu vilcieni tiks norīkoti pagarinātajā maršrutā - Rīga - Lilaste - Rīga.

Tāpat svētdienās tiks norīkoti divi papildu vakara reisi maršrutā Rīga - Sigulda - Rīga, kuri iepriekš kursēja tikai darba dienās.

“Vivi” mobilajā lietotnē un tīmekļvietnē pieejamais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas iepriekš, jau ietver visas aktuālās izmaiņas. Tāpat informāciju par vilcienu vasaras kustības grafiku būs pieejama vilcienu kustības kopējos sarakstos, kas publicēti “Vivi” tīmekļvietnes sadaļā “Pasažieru ievērībai” un kas izvietoti informatīvajos stendos dzelzceļa stacijās.

Svarīgākais