Autovadītājiem: remontdarbi norit jau 66 autoceļu posmos

© Dmitrijs Suļžics/MN

Valsts ceļu tīklā pieaug būvdarbu apjoms, un jau 66 valsts autoceļu posmos būvdarbu dēļ ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".

Iebraucot Rīgā pa Jelgavas šoseju (A8), no Jaunolaines līdz Rīgai jārēķinās ar palēninātu satiksmi un līdz 45 minūtēm ceļā, jo tur darbu vietā satiksmi organizē pa vienu braukšanas joslu.

Tāpat 40-45 minūtes ceļā jāplāno arī uz Vidzemes šosejas no pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei, no Umurgas līdz Iesalkājai (P11), no Kangariem līdz Tīnūžiem (P10), no Ventspils līdz Liepenei (P124) un no Stalbes līdz Cēsīm (P14).

Piektdienas pēcpusdienā Pierīgā var būt palēnināta satiksme uz Rīgas apvedceļiem, kā arī piejūras virzienos. Autovadītāji aicināti paredzēt papildu laiku ceļā vai plānot braucienus ārpus ierastajām maksimālās satiksmes stundām. Savukārt plānojot brīvdienu braucienus, iedzīvotāji aicināti ieskatīties būvdarbu kartē "Latvijas valsts ceļu" mājaslapā un plānot papildu laiku ceļā, ja būs jāšķērso remontdarbu posmi.

Latvijā

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. jūlija plkst. 6.30 līdz 24. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 54 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Svarīgākais