Elksniņš atklāj, kāda ir situācija Daugavpils slimnīcā pēc iestādes vadītājas saduršanas

© Dmitrijs Suļžics/MN

Pēc Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājas saduršanas slimnīcas darbs tiek nodrošināts ierastajā režīmā, otrdien preses konferencē aģentūrai LETA pauda pilsētas mērs Andrejs Elksniņš, komentējot slimnīcas vadītājas Intas Vaivodes saduršanu.

Pašvaldībai nav bažu par slimnīcas darba nodrošināšanu. "Slimnīcā ir divi valdes locekļi. Slimnīcas darbība tiek nodrošinātajā ierastajā darba režīmā," sacīja domes priekšsēdētājs.

Viņš arī aicināja visus vadīties pēc Valsts policijas (VP) publiskajiem paziņojumiem, jo pašlaik notiek izmeklēšana un policija zina labāk, kas būtu atklājams par šo gadījumu. "Viss pārējais ir skriešana pa priekšu, kas lielā mērā var arī traucēt izmeklēšanu," pārliecināts Elksniņš.

Arī VP no plašākiem komentāriem aģentūrai LETA atturējās, jo pašlaik "notiek aktīva izmeklēšana".

Jau vēstīts, ka saskaņā ar neoficiālu informāciju, kas pieejama Latvijas Televīzijai (LTV), pagājušās nedēļas izskaņā uzbrukumā ir sadurta Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāja Vaivode.

VP apstiprina, ka uzbrukumus ir noticis un sadurta kāda amatpersona, bet uzbrukums neesot saistīts ar profesionālo darbību. Sīkāku informāciju par uzbrukuma apstākļiem un cietušo personu policija nesniedz.

Daugavpils reģionālās slimnīcas otrs valdes loceklis Edgars Labsvīrs uzsvēris, ka slimnīca pašlaik nekādus komentārus nesniegs.

Pēc LTV ziņotā, uzbrukums noticis piektdien, 24.maijā, un Vaivode pēc tam bijusi kritiskā stāvoklī ar vairākām brūcēm, taču pašlaik viņas veselības stāvoklis stabilizējies.

Vaivode slimnīcas priekšsēdētājas amatā stājās pērn rudenī, nomainot iepriekšējo vadītāju Grigoriju Semjonovu laikā, kad publiski tika stāstīts, ka slimnīca nonākusi finanšu grūtībās. Vaivode ir kandidējusi iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās no "Kristīgi demokrātiskās savienības" saraksta, taču domē neiekļuva.

Svarīgākais