Uz Šķirotavas dzelzceļa staciju izsaukti NMPD, vilcienā miris cilvēks; kavējas vilcieni Aizkraukles virzienā [papildināts]

© Dmitrijs Suļžics/MN

Pirmdienas rītā kavējas vilcieni Aizkraukles virzienā un citos saistītajos reisos, liecina AS "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.

Vilciens Rīga (plkst.9.48)-Aizkraukle (11.09) brauc ar 41 minūtes kavējumu, bet vilciens Rīga (plkst.10.09)-Sloka (10.59) brauc ar 30 minūšu kavējumu,.

PV norāda, ka pirmdienas rītā neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsaukuma Šķirotavas dzelzceļa stacijā un vilcienu kustības organizēšanas pa vienu sliežu ceļu dēļ iespējama vilcienu kavēšanās Aizkraukles dzelzceļa līnijā un citos saistītajos reisos.

Valsts policijā aģentūrai LETA norādīja, ka pēc policijas rīcībā esošās informācijas kādam vīrietim, kurš pārvietojās ar vilcienu, iespējams, bija radušās veselības problēmas un viņš vilcienā mira.

Jau ziņots, ka PV izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš PV 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Latvijā

Lai līdzsvarotu izglītojamo mācību slodzi profesionālās ievirzes izglītības programmās ar vispārējās izglītības programmām, Kultūras ministrija (KM) rosina samazināt par 315 stundām maksimālo profesionālās ievirzes izglītības programmas obligātā satura apjomu, kas, kā plānots, neietekmēs izglītības programmas stratēģisko mērķu sasniegšanu.

Svarīgākais