PTAC atjaunojis piekļuvi iepriekš sodīta Igaunijas uzņēmuma tīmekļvietnei

© pexels.com

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) atjaunojis piekļuvi Igaunijā reģistrētā uzņēmuma "DirectMarketing" tīmekļvietnei, kurā iepriekš konstatēta Latvijā nereģistrētu uztura bagātinātāju tirdzniecība, liecina PTAC lēmums.

PTAC lēmumā norāda, ka kompānija ir novērsusi konstatētos pārkāpumus, tostarp no tīmekļvietnes dzēsti uztura bagātinātāji, kas nebija reģistrēti Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Uztura bagātinātāju reģistrā.

Jau vēstījām, ka februārī PTAC nolēmumu liegt Latvijas patērētājiem piekļuvi "DirectMarketing" vietnei "bellalab.lv".

Tīmekļvietnei "bellalab.lv" Latvijā pieeju bija plānots ierobežot līdz 2026.gada 15.februārim.

Latvijā

Šodien, 19. jūlijā, visa pasaule ir sašutusi un izbijusies par negaidītajiem darbības traucējumiem vairākās jomās. Proti, uzņēmumus, tostarp bankas, aviokompānijas, vilcienu uzņēmumus, telekomunikāciju uzņēmumus, TV un radio raidorganizācijas un lielveikalus, ir skāris masveida globāls IT pārrāvums. Lielāko ASV aviokompāniju darbība, tostarp American Airlines, Delta Airlines un United Airlines, ir apturēta, savukārt Vācijas, Amsterdamas un Spānijas lidostas arī ziņo par problēmām. Pasaules mediji ziņo, ka kāds kiberdrošības uzņēmums “Crowdstrike” ir paziņojis, ka vainojams ir tā “satura atjauninājums”, kas attiecas tieši uz “Windows” ierīcēm.

Svarīgākais