Markusa ģimene lūdz palīdzību

Attēlam ir ilustratīva nozīme © Depositphotos

Markuss ir 18 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Puisi ir skārusi bērnu cerebrālā trieka, kas liedz viņa iespēju staigāt. Ikdienā viņš pārvietojas riteņkrēslā un daļēji arī spēj staigāt ar rollatora palīdzību, vēsta ziedot.lv.

Markuss ir pozitīvs, dzīvespriecīgs un atklāts jaunietis ar lielu empātiju un novērošanas spējām. Puisis ļoti mīl klausīties mūziku - sevišķi mīļas viņam ir grupas “Dzelzs vilks” un “Prāta vētra”. Tāpat viņam ļoti patīk arī teātris un opera. Cik vien iespējams, viņš ir apmeklējis Metropolitena operas izrāžu tiešraides kinoteātrī. Markuss ļoti mīl Rīgu un nevēlētos dzīvot nevienā citā vietā. Skolā viņa mīļākie priekšmeti ir mūzika, latviešu valoda un ģeogrāfija. Šajā pavasarī Markuss pabeigs vidusskolu, bet savu nākotnes darbu viņš vēlas saistīt ar mākslas nozari.

Smagās diagnozes dēl Markusam vienmēr bijusi vajadzīga rehabilitācija, lai attīstītu un stiprinātu savas fiziskās spējas. Markuss vērsies rehabilitācijas centrā “Poga”, kur viņam nozīmētas "TheraSuit" nodarbības, ergoterapija un masāžas. Intensīvs 3 nedēļu kurss izmaksā 2025 eiro, gadā nepieciešami divi šādi kursi. Kopā nepieciešami 3 744,24 eiro*. Markusa ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Ziedot var šeit: ziedot.lv

Palīdzēsim kopā Markusam! Kopā mums izdosies!

Latvijā

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. jūlija plkst. 6.30 līdz 24. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 54 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Svarīgākais