Izsludina pieteikšanos uz Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijām medicīnā

© Dmitrijs Suļžics / F64

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti var pieteikties Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju konkursam, aģentūru LETA informēja nodibinājums "Vītolu fonds".

Stipendijai nākamajam studiju gadam var pretendēt tie studenti, kuri, uzsākot 2024./2025.studiju gadu, studēs RSU Medicīnas, Veselības un sporta zinātņu, Zobārstniecības un Farmācijas fakultātēs 3.-5.kursā.

2024./2025.studiju gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalstīs 20 studentus. Katrs stipendiāts saņems stipendiju 3150 eiro akadēmiskajā gadā, kas tiks izmaksāti desmit mēnešus no 1.septembra līdz 30.jūnijam.

Pieteikties stipendijai var līdz 20.maijam.

No 2011. līdz 2024.gadam atbalstu līdz viņu pamatstudiju noslēgumam saņēmuši 49 stipendiāti.

Latvijā

Šodien komandējumā uz Beļģiju dosies aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P), uz Poliju - Viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV), bet Ministru prezidentei Evikai Siliņai sāksies atvaļinājums, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

Svarīgākais