Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Latvijā

Naktī uz svētdienu ierobežos satiksmi maršrutā Vangaži-Rīgas HES

© Vladislavs Proškins / F64

Saistībā ar 170 tonnu smaga transformatora piegādi uz Rīgas HES naktī uz svētdienu, 21. aprīli, gaidāmi īslaicīgi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži-Rīgas HES, aģentūru LETA informēja transporta kompānijas "Ursus Forwarding" pārstāvji.

"Ursus Forwarding" aicina respektēt pavadošā transporta un Valsts policijas rīkojumus.

Kā informē "Ursus Forwarding" lielgabarīta un projekta kravu nodaļas vadītājs Edgars Krauze, transformatora piegādi veiks naktī uz svētdienu. Sastāva kopējais garums būs 34 metri, svars - 246 tonnas, augstums - 5,95 metri.

Satiksmes ierobežojumi un izmaiņas ir saskaņotas ar VSIA "Latvijas valsts ceļi" transporta projektā. Atbildīgie dienesti nodrošinās plānoto satiksmes ierobežojumu shēmu un brīdinājuma zīmju izvietošanu, skaidro Krauze.

Pārvadājumu veiks pa iepriekš saskaņotu maršrutu. To veiks pa Vidzemes šoseju (A2). Ceļu pārvadu Vangažos apbrauks, veicot apgriešanās manevru Vangažos, savukārt pie apgriešanās vietas pirms Garkalnes (virzienā no Siguldas uz Rīgu) pārvietošanos organizēs pa pretējā virziena brauktuves pusi. Satiksmes regulēšanas pasākumus, ceļu slēgšanu un lielgabarīta sastāva pavadību veiks sadarbībā ar Valsts policiju.

Plānota Vidzemes šosejas daļēja slēgšana, sākot no krustojuma ar autoceļu Āņi-Ādaži (V50) virzienā uz Rīgu. Tāpat daļēji tiks slēgts Vidzemes šosejas viadukts ar Tallinas šoseju. Maršrutu turpinās pa Tallinas šoseju līdz pat Rīgas HES. Salaspilī kustību organizēs pa pretējo braukšanas pusi.