Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_right_alt Latvijā

Otrdienas vakarā Liepājā ražotnē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

© f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Liepājā otrdien kādā ražošanas ēkā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.21.20 saņemts izsaukums uz Kapsēdes ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā - notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu ēkā ir spēcīgs sadūmojums.

Pārmeklējot telpas, konstatēts, ka deg ventilācijas iekārta 30 kvadrātmetru platībā.

Notikuma vietā strādāja 19 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot piecas autocisternas un vienas autokāpnes.

Šorīt VUGD saņēma izsaukumu uz Slimnīcas ielu Liepājā, kur sabiedriskā ēkā izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pagrabā ir sadūmojums. Pārmeklējot telpas, konstatēts, ka sadūmojums radies no deguša elektrības skapja trīs kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji izvēdināja telpas, izmantojot dūmu ventilatoru, kā arī pārbaudīja telpas ar termokameru.

Otrdienas vakarā glābēji devās uz Zvaigžņu ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega istaba un koridors 25 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas masku palīdzību no ceturtā un piektā stāva izglāba divus cilvēkus, savukārt trīs cilvēki evakuējās pašu spēkiem. Viens cilvēks notikumā cieta.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus - 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā piecus uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.