Vairākām aptiekām Rīgā jāreģistrē jaunās adreses

© Dmitrijs Suļžics/MN

Saistībā ar Rīgas pašvaldības lēmumu mainīt vairāku ielu nosaukumus galvaspilsētā Zāļu valsts aģentūra (ZVA) aicina 16 aptiekas un vienu zāļu lieltirgotavu, kas atrodas šajās ielās, precizēt savas adreses, veicot licences pārreģistrēšanu, teikts ZVA paziņojumā.

Nosaukumi mainīti Maskavas, Gogoļa un vēl vairākām citām ielām galvaspilsētā. Jaunie Rīgas ielu nosaukumi ir Latgales, Lastādijas, Jāņa Klīdzēja, Kārļa Mīlenbaha, Vilhelma Purvīša, Viļa Plūdoņa, Emīlijas Benjamiņas, Valērijas Seiles un Augusta Spariņa iela.

Tuvākajā laikā ZVA izsūtīs vēstules aptiekām un lieltirgotavai ar detalizētāku informāciju un skaidrojumu saistībā ar veicamajām darbībām adreses precizēšanai jeb licences pārreģistrēšanai.

Rīgas pašvaldība izgatavojusi pirmās ielu nosaukumu un ēku adrešu numuru zīmes ar Emīlijas Benjamiņas un Lastādijas ielu nosaukumiem un pakāpeniski tās tiks izvietotas arī pilsētvidē.

Ielu nosaukumu un adrešu zīmes ar Latgales, Jāņa Klīdzēja, Kārļa Mīlenbaha, Vilhelma Purvīša, Viļa Plūdoņa, Valērijas Seiles un Augusta Spariņa ielu nosaukumiem tiks izgatavotas un izsniegtas pakāpeniski šā gada aprīlī un maijā.

Tiklīdz jaunās zīmes būs gatavas, pašvaldība iedzīvotājus informēs atsevišķi ar plašsaziņas līdzekļu un sociālo tīklu palīdzību, kā arī informāciju izvietojot pašvaldības tīmekļvietnē "riga.lv".

Lai saņemtu jaunās zīmes, ēku īpašnieki un apsaimniekotāji aicināti vērsties Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrā Daugavpils ielā 31, Rīgā, vismaz vienu dienu iepriekš piesakot savu vizīti.

Latvijā

Āfrikas cūku mēris (ĀCM) pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts 20 mežacūkām, kamēr nedēļu iepriekš saslimšana tika konstatēta 12 mežacūkām, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.