Pirmssvētku dienā Austrumu slimnīcas vienotajam pieraksta tālrunim saīsināts darba laiks

© pexels.com

Šodien, Lieldienu pirmssvētku dienā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) vienotajam pieraksta tālrunim 67 000 610 saīsināts darba laiks, aģentūru LETA informēja slimnīcā.

RAKUS vienotais pieraksta tālrunis 67000610 pieņems zvanus no plkst.8 līdz plkst.16. Savukārt klientu apkalpošanas centri šajā dienā strādās saskaņā ar ambulatoro pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz pacienta norādīto tālruņa numuru.

Lielajā piektdienā, 29.martā, un otrajās Lieldienās, 1.aprīlī, - RAKUS stacionāros nenotiks ambulatorās ārstu pieņemšanas un diagnostiskie izmeklējumi, kā arī zvanus nepieņems vienotais pieraksta tālrunis 67000610. Slimnīca aicina veikt pierakstu elektroniski slimnīcas mājaslapā "https://eveselibaspunkts.lv/lv".

Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra "Biķernieki" acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī.

Latvijā

Iepirkšanās internetā ir veids, kā ātri un ērti iegādāties sev nepieciešamās preces un pakalpojumus, turklāt vasarā vajadzība pēc dažādām precēm mājai, dārzam un kādam plānotam atvaļinājumam ir īpaši aktuāla. Taču, neievērojot piesardzību, tas arī ir veids, kā var iekļūt krāpnieku nagos. Luminor bankas krāpšanas novēršanas eksperte Marija Celma dalās ar ieteikumiem, kā iepirkties internetā droši un apdomīgi, lai nekļūtu par krāpnieku upuri.

Svarīgākais