30.martā notiks labdarības rokkoncerts, lai palīdzētu Zanei cīņā ar vēzi

© Pixaby

30.martā kultūrvietā "Tu jau zini kur" (Rīgā, Tallinas ielā 10-3) notiks labdarības rokkoncerts "Roks pret vēzi!" ar mērķi saziedot līdzekļus Zanes Ozoliņbeikas cīņai ar vēzi.

Lai palīdzētu Zanei savākt nepieciešamos līdzekļus, labdarības koncertā piekrituši piedalīties mūziķi Atis Ieviņš, Kristiāna Millere, Jānis Drēģeris, Fēlikss Ķiģelis, kā arī grupas "Rusted Wheel", "Laime Pilnīga", "Mindesign", "Sxima" u.c. " Atnāc, paklausies un dod iespēju Zanei dzīvot!" viņi aicina.

Kā stāsta pasākuma rīkotāji, ārsti Zanei izrakstījuši medikamentus, kurus valsts diemžēl neapmaksā. To iegādei ik pēc trīs nedēļām nepieciešami 3860 eiro, 8 devām kopā - 30 880 eiro. Diemžēl Zanei tādas naudas nav, taču viņai ir draugi, kuri organizē koncertu, lai savāktu viņas ārstniecībai nepieciešamos līdzekļus. Koncertā saziedotie līdzekļi tiks izmantoti Zanei nepieciešamo medikamentu iegādei. Jo dzīvē jau nekas nenotiek tāpat vien…

"Dzīve sastāv no pārbaudījumiem, kuri pēc cīņas mūs padara stiprākus. Bet dažkārt, lai pārvarētu kādu no tiem, mums ir jāpalīdz. Šo stāstu piedzīvojuši ir daudzi un pārvar tie, kas nepadodas, pārvar tie, kam pamatīga atbalsta armija sniedz palīdzīgu roku. Tāpēc esam patiesi lepni un pagodināti par superforšiem roka cīņubiedriem, kuri nāks mums talkā, lai kopā mēs varētu," uzsver grupas "Rusted Wheel" mūziķi.

"Ar iekšēju spēku, pozitīvu attieksmi, ticību, katru dienu sagaidu un pavadu ar pateicību," saka pati Zane.

Visi koncerta laikā gūtie ienākumi tiks ziedoti Zanes cīņai ar vēzi.

Ja tomēr netiec uz koncertu, bet vēlies palīdzēt, šeit ir pieejama saite uz ziedot.lv: https://www.ziedot.lv/palidziba-zanei-ozolinbeikai-4921

Svarīgākais