Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_right_alt Latvijā

Par spīti domes atlaišanai Rēzeknē vēlēs jaunu priekšsēdētāju

© Kaspars Krafts / F64

Rēzeknes dome, kuru valdības koalīcija ir vienojusies atlaist, šonedēļ sanāks uz sēdi, lai vēlētu jaunu priekšsēdētāju, liecina ceturtdien, 7.martā, izsludinātās domes sēdes darba kārtība.

Starp darba kārtībā iekļautajiem 14 jautājumiem ir Rēzeknes pilsētas pašvaldības budžeta 2024.gadam apstiprināšana un Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja ievēlēšana.

Vēl gan neesot zināmi mēra amata kandidāta vai kandidātu vārdi, aģentūrai LETA apgalvoja sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Nataļja Jupatova.

Rēzeknes domes opozīcijas deputāte Ināra Groce (NA/LZP/JV/LRA/LP) sacīja, ka viņai darba kārtības jautājums par priekšsēdētāja ievēlēšanu esot jaunums, jo īpaši situācijā, kurā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre gatavojas domi atlaist.

Kā ziņots iepriekš, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā tiks sagatavots un drīzumā virzīts izskatīšanai valdībā likumprojekts par Rēzeknes domes atlaišanu, 26.februārī žurnālistus informēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Šo likumprojektu valdība varētu skatīt šajā vai nākamajā nedēļā, bet pēc tam tas tiks virzīts gala lēmuma pieņemšanai Saeimā.