Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_right_alt Latvijā

Skolas sporta laukumā aiztur vīrieti apakšveļā

© Mārtiņš Zilgalvis/f64

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas pašvaldības policijas saņēma informāciju par jaunu vīrieti, kurš Rīgas Angļu ģimnāzijas sporta laukumā apakšveļā esot traucējis bērniem spēlēt bumbu, aģentūru LETA informēja policijā.

Municipālie policisti pēc izsaukuma saņemšanas ieradās notikuma vietā un satika vīrieti, kurš uzvedās izaicinoši, bet bija jau apģērbies. Kā policijas darbiniekus informēja liecinieki, vīrieša uzvedība radīja bažas par bērnu drošību, jo pirms policijas ierašanās viņš bija izģērbies līdz apakšbiksēm, gājis klāt bērniem un traucējis spēlēt bumbu. Sporta laukumā esošie pieaugušie šīs darbības bija fiksējuši fotogrāfijās.

Tā kā vīrietis jaucās savā situācijas izklāstā, pašvaldības policija izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kas pēc vīrieša apskates konstatēja, ka viņa hospitalizācija uz ārstniecības iestādi nav nepieciešama.

Ņemot vērā, ka viens no bērniem liecināja, ka vīrietis vienā brīdī esot novilcis apakšveļu, pašvaldības policisti viņu aizturēja un pēc tam nodeva Valsts policijas darbiniekiem, kuri vīrieti nogādāja iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.