Svētdiena, 21.aprīlis

redeem Anastasija, Marģers

arrow_right_alt Latvijā

Krievijas prezidenta "vēlēšanu" laikā Rīgā pie vēstniecības rīkos zibakciju

© Ekrānšāviņš no Youtube

Krievijas prezidenta "vēlēšanu" laikā Rīgā pie Krievijas vēstniecības tiks rīkota zibakcija, novietojot tur autobusu ar uzrakstu, lai mudinātu balsotājus aizdomāties par izdarītajām politiskajām izvēlēm.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domē, zibakciju pieteikusi kāda privātpersona. Tā plānota trīs dienas - no 15.marta līdz 17.martam.

Kā tviterī vēsta Normunds Namnieks, uz šīm dienām viņš meklē kompāniju, kas bez atlīdzības varētu novietot autobusu pretī Krievijas vēstniecībai Rīgā. Uz autobusa sāniem plānots izvietot baneri - "Griez savu laimes ratu" ar Krievijas režīma līdera Putina attēlu un jautājumu: "Par Putinu?"

Tā dēvētās vēlēšanas, kas faktiski būs vienīgi izrāde pašreizējā diktatora Putina leģitimitātes kārtējai apliecināšanai, notiks no 15.marta līdz 17.martam. Saskaņā ar neatkarīgo tīmekļa izdevumu "Meduza" un "Vjorstka" ziņām, Kremlis amatpersonām izvirzījis uzdevumu nodrošināt, lai par 71 gadu veco Putinu būtu nobalsojuši vismaz 80% vēlētāju.

Pat nerēķinoties ar ierastajām manipulācijām ar balsu skaitīšanas rezultātiem un vēlētāju aktivitāti, nav ne mazāko šaubu, ka Putins kārtējo reizi tā dēvētajās vēlēšanās "uzvarēs", paliekot amatā vismaz līdz 2030.gadam, jo Krievijā jau sen nepastāv nekāda reāla opozīcija un visi vērā ņemamie opozīcijas līderi vai nu bijuši spiesti atstāt valsti vai ielikti cietumā, bet opozīcijas redzamākais politiķis Aleksejs Navaļnijs tika nomērdēts cietumā.