VIDEO. Rinkēvičs zaudē "gadsimta maču"

© Ģirts Ozoliņš/MN

Šodien notika dambretes spēle starp valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču un Latvijas čempionu dambretē (U10) - 4.klases audzēkni Maksimu Novicki.

Valsts prezidens savā mikroblogošanas vietnes "X" kontā raksta: "Gadsimta spēle dambretē: Maksims Novickis (U10): Edgars Rinkēvičs (U50). Ieguvu godpilno 2.vietu. Paldies Maksimam par ideju un dzīvesprieku. Maksims Novickis ir Latvijas čempions dambretē (U10), godalgas vairākās starptautiskās sacensībās. Apsveicu ar uzvaru šajā miniturnīrā!"

Latvijā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) lietotāji var izvēlēties, kurā kanālā saņemt paziņojumu par to, ka EDS ir pienācis jauns ziņojums - EDS norādītajā saziņas e-pastā vai oficiālajā e-adresē, ja tāda ir izveidota portālā Latvija.lv. Īpaši ērta jaunā iespēja būs tieši uzņēmējiem, grāmatvežiem un citiem jomas profesionāļiem, kas EDS izmanto ikdienā un dažāda veida informāciju tajā saņem regulāri.

Svarīgākais