VIDEO: Bez skaidras naudas autobusu pasažieri var palikt mežā

© Gints Ivuškāns / F64

Kāds raidījuma “360TV Ziņneši” skatītājs Limbažu novadā vērš uzmanību uz plakātu pieturā, kurā minēts ka autobusos var nedarboties bankas karšu lasīšanas terminālis.

Šad tad mēdzot būt tehniskas problēmas, nav interneta pārklājuma, tāpēc vienmēr līdzi jābūt skaidrai naudai, lai samaksātu par biļeti. Vai tiešām šoferis neuzņems pasažieri un atstās pieturā meža vidū, ja līdzi nebūs skaidras naudas?

Plakāti ar aicinājumiem turēt makā skaidru naudu autobusa biļetei izlīmēti daudzviet Vidzemē. Raidījumam “360TV Ziņneši” teju katrs pasažieris varēja pastāstīt, kā pašam vai kādam citam autobusā gadījies palikt bez biļetes, jo norēķinu terminālis uzkāries.

“Tās reizes, kad man tā ir gadījies, pasažieri izpalīdz - priekšā vai aizmugurē stāvošais samaksā par mani, un es tā esmu palīdzējusi arī citiem,” stāsta viena no uzrunātajām pasažierēm.

Latvijā

Latvijā 46,9% autoīpašnieku pēdējo 20 gadu laikā nav izraisījuši nevienu ceļu satiksmes negadījumu, informēja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pārstāvji, balstoties uz biroja apkopoto statistiku par 574 076 fiziskām personām.

Svarīgākais