Pirmdiena, 15.aprīlis

redeem Aelita, Gastons

arrow_right_alt Latvijā

Bērnu rehabilitācijai iedzīvotāji un "Maxima" saziedo 60 468, 61 eiro

© Publicitātes foto

Atbalstot smagi slimu bērnu atlabšanu, Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā “Palīdzi brīnumiem notikt” saziedoti 60 468, 61 eiro no kuriem 20 468, 61 ziedoja iedzīvotāji, savukārt “Maxima Latvija” nolēma trīskāršot ziedojumu, lai palīdzētu vairāk bērniem.

Kampaņa “Palīdzi brīnumiem notikt” norisinājās laika posmā no 2023. gada 24. novembra līdz 2024. gada 3. janvārim. Tās ietvaros bija iespēja ziedot īpaši izvietotās kastītes „Maxima” veikalos visā Latvijā, tā pat bija iespēja novirzīt savu PALDIES lojalitātes karšu uzkrājumu, tika aicināts arī ziedot portālā Ziedot.lv, kā arī visos “Depozīta punkts” taromātos Latvijā.

Publicitātes foto

“Mīļš paldies „Maxima” veikalu pircējiem un draugiem par atbalstu rehabilitācijas centra “Poga” mazajiem pacientiem! Bērniem ar kustību traucējumiem rehabilitācija ir ilgs un dārgs process. Pateicoties “Maxima” ik dienu kāds bērns saņem rehabilitāciju, kas palīdz sasniegt jaunas virsotnes. Priecājamies, ka jau sesto gadu varam iet kopā ciešā solī ar “Maxima Latvija” un, pateicoties uzņēmuma un klientu atbalstam, varam nodrošināt bērniem modernu un mērķtiecīgu rehabilitācijas procesu, kopīgi rūpējoties par mazo “Pogas” pacientu lielākiem un drošākiem soļiem nākotnē. Pateicamies par ilggadējo draudzību, mūs vieno kopīgas vērtības par stipru un veselu ģimeni,” atklāj Ziedot.lv fonda vadītāja Rūta Dimanta.

“Latvijas iedzīvotāju, īpašu bērnu atbalsts, ir bijis viens no “Maxima” stūrakmeņiem daudzu gadu garumā un šis gads nav izņēmums, kad izlēmām sniegt “Pogai” vēl papildus atbalstu, trīskāršojot ziedojuma summu. Šo atbalstu nebūtu iespējams sniegt bez līdzcilvēku iesaistes, tāpēc paldies ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas atrada mirkli un līdzekļus, lai atbalstītu rehabilitācijas centra “Poga” mazos pacientus un ļāva noticēt brīnumam. Zinām, ka katram “Pogas” pacientiem ir savs sapnis - vai tie būtu pirmie drošie soļi paša spēkiem, spēlēšanās ar vienaudžiem, vai patstāvīga maltīte, tāpēc esam īpaši priecīgi, ka ar šīs labdarības kampaņas palīdzību varam palīdzēt “Pogas” ģimenēm uzsākt ceļu pretī savam sapnim,” stāsta “Maxima Latvija” korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.