Ādažu novadā palielinās pašvaldības līdzfinansējumu privātajos bērnudārzos

© pixabay.com

Ādažu novada dome plāno palielināt pašvaldības līdzfinansējumu pirmsskolas izglītības apguvei privātajos bērnudārzos.

Kā liecina pašvaldības informācija, Ādažu novada domes Finanšu komitejas deputāti atbalstījuši priekšlikumu bērniem no pusotra gada līdz četru gadu vecumam palielināt atbalstu par 45 eiro, līdz ar to atbalsts sasniegs 410 eiro vienam bērnam.

Savukārt piecus līdz septiņus gadus veciem bērniem, kuri saņem obligāto sagatavošanu pamatizglītības ieguvei, pabalsts palielināts par 21 eiro un būs 299 eiro.

Latvijā

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) noslēgusi līgumu ar SIA "Būvinženieru konstruktoru birojs" par projektēšanas un autoruzraudzības darbu veikšanu robežkontroles punktu "Grebņeva", "Terehova" un "Pāternieki" modernizēšanā, aģentūru LETA informēja VNĪ valdes locekle Jeļena Gavrilova.

Svarīgākais