Jau rīt dažviet gaidāms atkusnis

© Dmitrijs Suļžics/MN

Otrdien Latvijā būs mākoņaināks un krietni siltāks laiks - gaisa temperatūra dienā paaugstināsies līdz -2..+3 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Tuvākajā naktī turpināsies temperatūras kāpums. Pirmdienas vakarā vietām dienvidaustrumu novados vēl būs -20 grādi, bet otrdienas rītā visā valstī gaiss kļūs siltāks par -10 grādiem, piekrastē temperatūra sasniegs +2 grādus.

Valsts austrumos debesis būs pārsvarā apmākušās, Latvijas rietumu un centrālajā daļā daudzviet uzspīdēs saule. Vietām gaidāma migla un nelieli nokrišņi.

Ieplūstot siltākam un mitrākam gaisam, daudzviet veidosies apledojums uz autoceļiem un ietvēm.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš. Piekrastē un dienas otrajā pusē arī valsts austrumu daļā gaidāmas brāzmas līdz 10-14 metriem sekundē.

Rīgā otrdien būs daudz mākoņu, starp tiem uzspīdēs saule un nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Uz ielām un ietvēm var veidoties apledojums. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš. Naktī gaiss kļūs par vairākiem grādiem siltāks, dienā temperatūra sasniegs +1 grādu.

Latvijā

Latvijā 46,9% autoīpašnieku pēdējo 20 gadu laikā nav izraisījuši nevienu ceļu satiksmes negadījumu, informēja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pārstāvji, balstoties uz biroja apkopoto statistiku par 574 076 fiziskām personām.

Svarīgākais