Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_right_alt Latvijā

Naktī visā Latvijā gaidāmi nokrišņi un pastiprināsies vējš

© Dmitrijs Suļžics /MN

Naktī visā Latvijā gaidāmi nokrišņi, tostarp gaidāms sniegs, slapjš sniegs un Latvijas rietumu daļā lietus, kā arī pastiprināsies vējš, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Centrā norāda, ka naktī uz pirmdienu, 25.decembri, debesis Latvijā lielākoties klās mākoņi, kas visā Latvijā nesīs nokrišņus - sniegu, slapju sniegu, rietumos arī lietu. Vietām nedaudz putinās, sniega segas biezums palielināsies par apmēram pieciem centimetriem.

Autoceļi būs slideni, un brīžiem snigšanas laikā redzamība pasliktināsies.

Naktī pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, piekrastē tas būs mērens līdz mēreni stiprs. Nakts otrajā pusē, sākot no jūras piekrastes, vējš iegriezīsies no rietumiem, dienvidrietumiem un rietumu un centrālajos rajonos pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra būs +1…-3 grādu robežās.

Rīgā nakts būs lielākoties mākoņaina, gaidāms sniegs, slapjš sniegs. Pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, brāzmās sasniedzot 14 metrus sekundē. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0…-1 grādam.

Savukārt pirmdien, 25.decembrī, laiks saglabāsies lielākoties mākoņains un palaikam gaidāmi nokrišņi - sniegs, slapjš sniegs, kas no rīta pāries lietū. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs rietumu, dienvidrietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15-17 metrus sekundē, bet jūras piekrastē pastiprinoties līdz pat 20-23 metriem sekundē. Gaiss iesils līdz +1…+6 grādiem.

Rīgā arī dienā debesis būs lielākoties mākoņiem klātas, palaikam līs. Pūtīs mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +3…+4 grādiem.