Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_right_alt Latvijā

Uzzini, kur Latvijā šodien snigs visvairāk!

© Dmitrijs Suļžics /MN

Ceturtajā adventē laiks būs mākoņains, vietām snigs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

24.decembra dienā laiks būs lielākoties mākoņains, tikai dažviet debesis īslaicīgi skaidrosies un starp mākoņiem izsprauksies kāds saules stars.

Galvenokārt valsts austrumos palaikam snigs, sniega sega vietām kļūs par 2-4 centimetriem biezāka.

Autovadītājiem jārēķinās, ka braukšanas apstākļus apgrūtinās apledojums un sniegs uz autoceļiem. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, un gaisa temperatūra gaidāma -1 līdz +3 grādu robežās.

Galvaspilsētā laiks būs lielākoties mākoņains, dienas pirmajā pusē palaikam snigs. Ielas un trotuāri saglabāsies slideni. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra būs 0 līdz +2 grādi.

Atkušņa un nokrišņu ietekmē upēs turpina paaugstināties ūdenslīmenis. Plaši applūdušas upju palienes un zemākās vietas, bet atsevišķos upju posmos ūdenslīmenis pazeminājies. Ledus iešana turpinās Daugavā un citās austrumu daļas upēs. Pļaviņu ūdenskrātuvē turpināsies ledus iešana un blīvēšanās. Pļaviņu ūdenskrātuvē ledus sablīvējums ir gan lejpus, gan augšpus novērojumu stacijai, ledus masas turpina blīvēties. Kopumā ūdenslīmeņa maksimums vairākās upēs iestāsies tikai gada nogalē.