Šodien tiešraidē "Dod pieci!" desmitgades labdarības koncerts

© Gints Ivuškāns/f64

Šodien tiešraidē no Zaķusalas izskanēs labdarības maratona "Dod pieci!" desmitgades labdarības koncerts, kura laikā būs pieejams tālruņa numurs ziedojumiem - 90204110, aģentūru LETA informēja Latvijas Radio pārstāvji.

Maksa par zvanu jeb ziedojums ir 5 eiro apmērā.

Koncertā uzstāsies Latvijā iemīļoti mūziķi - šī gada maratona himnas autori grupa "Sudden Lights" un Gustavo, Shipsea, Intars Busulis, Dons, Māra Upmane-Holšteine, Aminata, hip-hop apvienība "Kreisais Krasts" un citi.

Pasākumu vadīs Latvijas Radio 5 personība Linda Samsonova.

"Dod pieci!" labdarības koncertu tiešraidē varēs vērot LTV1 un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kā arī klausīties Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2 un Latvijas Radio 5.

Jau ziņots, ka sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad no 15.decembra līdz 21.decembrim aicinās palīdzēt riskam pakļautajiem bērniem un jauniešiem. Šī gada labdarības maratona "Dod pieci!" mērķis ir dot iespēju bērniem un jauniešiem ar uzvedības problēmām izrauties no nelabvēlīgas vides un veidot motivētu, drošu, garīgi un fiziski veselīgu nākotni.

Latvijā

Jaunā pedagogu darba algas modeļa "Programma skolā" ieviešana vispārējās pamata un vidējās izglītības posmā valstij nākamgad varētu izmaksāt papildu 37 miljonus eiro, liecina aģentūras LETA rīcībā esošie Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) aprēķini.

Svarīgākais