Labklājības ministrija vērtē ieceri veikt pensiju indeksāciju divas reizes gadā

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Skaidrība par izmaiņām pensiju indeksācijā varētu būt gaidāma nākamā gada sākumā - janvārī vai februārī, intervijā TV3 klāstīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Pēc politiķa vārdiem, Labklājības ministrija ir sākusi vērtēt ieceri pensijas indeksēt divreiz gadā, bet gala risinājuma vēl nav. Viņš cer, ka janvārī vai februārī varēs nākt klajā ar konkrētiem risinājumiem.

Risinājumi esot iespējami dažādi - tā varot būt gan pensiju indeksācija divreiz gadā, gan indeksu pārskatīšana, "lai mēs tiktu līdz tām ekonomiskajām izmaiņām, kas valstī notiek".

Augulis šodien došoties uz Pensionāru federācijas valdi, lai šos jautājumus pārrunātu un sadarbībā virzītos uz rezultātu.

Latvijā

Izglītības kvalitātes valsts dienesta direktore Inita Juhņēviča, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Inta Ozola, izglītības un zinātnes ministre Dace Melbārde un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Jānis Paiders piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar jaunā mācību gada aktualitātēm.

Svarīgākais