Daugavpils reģionālā slimnīca piedāvā darbu; alga līdz 4000 eiro

© F64

SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" izsludinājusi konkursu uz vakanto rīkotājdirektora amatu, informēja slimnīcā.

Kandidātiem nepieciešama augstākā izglītība, vēlams, inženierzinātņu jomā, vairāku gadu pieredze uzņēmuma saimniecības vadīšanā, darbu organizēšanā un uzraudzībā, vismaz piecu gadu pieredze infrastruktūras attīstības projektu vadībā, zināšanas un izpratne par būvniecības procesu.

Tāpat ir vēlama pieredze ārstniecības iestāžu infrastruktūras attīstības projektu plānošanā un īstenošanā, pieredze ES struktūrfondu vai citu lielo investīciju projektu īstenošanā. Kandidātam nepieciešamas valsts valodas un vismaz vienas svešvalodas, vēlams angļu valodas, zināšanas, kā arī citas zināšanas un prasmes.

Galvenie amata pienākumi būs uzņēmuma saimniecisku jautājumu un attīstības projektu vadība, iepirkumu plānošana saimnieciskajā sektorā, rūpes un atbildība par uzņēmuma saimnieciskajiem jautājumiem, maziem un lieliem remontdarbiem, esošās sadarbības uzturēšana un jaunas veidošana ar saistošajiem pakalpojumu sniedzējiem, saimnieciskā personāla darba organizēšana, nodrošināšana un uzraudzīšana, kā arī citi pienākumi.

Pretendentiem tiek piedāvāts stabils atalgojums no 3800 līdz 4000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentiem jāiesniedz dokumenti līdz 28.decembrim

SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" pieder Daugavpils pašvaldībai (89,29%), Augšdaugavas novada pašvaldībai (8,42%) un Rīgas Stradiņa universitātei (2,29%), liecina "Firmas.lv" dati. Apgrozījums pērn bija 50 miljoni eiro, zaudējumi - 3,5 miljoni eiro. Slimnīcā nodarbināti 1 670 cilvēki.

Svarīgākais