Sestdiena, 24.februāris

redeem Diāna, Dina, Dins

arrow_right_alt Latvijā

PMLP palielinājusi informatīvā tālruņa 67209400 apkalpošanas kapacitāti

© F64

ilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) piesaistījusi papildu operatorus iedzīvotāju konsultēšanai pa telefonu.

Lai ātri un ērti sniegtu klientiem aktuālāko informāciju par migrācijas, personu apliecinošo dokumentu un citiem iestādes kompetences jautājumiem, pārvalde palielinājusi ilggadējā informatīvā tālruņa 67209400 apkalpošanas kapacitāti, aģentūru LETA informēja PMLP.

Turpmāk zvanu uzklausīšana tiks nodrošināta ārpakalpojumā.

Tādējādi informatīvā tālruņa darbu nodrošinās vairāk operatoru, kas ļaus telefoniski konsultēt plašāku klientu loku un darba dienās nodrošinās ātru un ērtu informācijas saņemšanu.

"Šogad informatīvā tālruņa pakalpojuma ietvaros esam snieguši vairāk nekā 10 tūkstošus konsultāciju par Imigrācijas likuma grozījumiem, kā arī gandrīz 20 tūkstošus konsultāciju par citiem Pārvaldes pakalpojumiem. Šī pakalpojuma pilnveidošana ļaus klientiem saņemt vēl labāku servisu nekā iepriekš," uzsvērusi pārvaldes priekšniece Maira Roze.

Zvanot uz informatīvo tālruni, pārvaldes klienti var ātri un ērti iegūt informāciju par sev aktuāliem jautājumiem, piemēram, Imigrācijas likuma grozījumiem, vīzām un uzturēšanās atļaujām, personu apliecinošiem dokumentiem, deklarēšanās un Fiziskā personu reģistra un citiem pārvaldes pakalpojumiem.

Tāpat informatīvajā tālrunī var arī iegūt atbildes uz jautājumiem par pagaidu aizsardzības statusa piešķiršanu, uzturēšanās atļauju vai vīzu anulēšanu Ukrainas valstspiederīgajiem.

Informatīvais tālrunis ir pieejams darba dienās. No pirmdienas līdz ceturtdienai zvani tiek uzklausīti no plkst.8.30 līdz plkst.16, piektdienās - no plkst.9 līdz plkst.15.