Daugmales pagastā bezvēsts pazudusi seniore

© Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Dienvidu iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1947. gadā dzimušo Agitu Ostrovsku.

Sieviete dzīvo Ķekavas novadā, Daugmales pagastā, privātmājā, taču šobrīd nav zināma viņas iespējamā atrašanās vieta, kā arī kopš šā gada 9. oktobra nav izdevies ar viņu sazināties.

Pazīmes: neliela auguma, vidējas miesas būves, mati līdz pleciem, krāsoti rudā krāsā un tiem caurvijās sirmi mati, uz rokas delnas tetovējums ar cipariem, iespējams, dzimšanas datums, sejā labā uzacs uzrauta. Konkrētas informācijas par apģērbu nav. Sievietei ir veselības problēmas.

Valsts policija aicina aplūkot sievietes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai 67085938.

Latvijā

Epidemiologi vērsuši uzmanību, ka Latvijā, kā arī dažās citās Eiropas Savienības valstīs nedaudz pieaug saslimstība ar Covid-19. TV3 raidījuma “900 sekundes” veiktajā Latvijas iedzīvotāju aptaujā noskaidrots, ka lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju pieaugošā saslimstība ar Covid-19 nesatrauc.

Svarīgākais