Pamestā dzīvojamā ēkā Rīgā robežsargi aiztur 13 nelegālos imigrantus

© f64.lv, Kaspars Krafts

Jaunciemā pirmdien kādā pamestā dzīvojamā ēkā robežsargi aizturējuši 13 nelegālos imigrantus, informē Valsts robežsardze.

Robežsargi ilgstošu operatīvo pasākumu rezultātā Rīgā aizturēja kādu Latvijas pilsoni par atbalsta sniegšanu un vairāku Eritrejas pilsoņu pārvietošanu.

Kādā pamestā dzīvojamā ēkā tikai aizturētas kopumā 13 personas bez personu apliecinošiem dokumentiem un derīgām vīzām vai uzturēšanās atļaujām.

Aizturēšanas brīdī viena no personām, noziedzīgās grupas dalībnieks, izrādīja pretošanos un vairākkārtīgi uzbruka robežsargam, izsmidzinot piparu gāzes baloniņa sastāvu robežsargam sejā.

Aizturēto personu mantās robežsargi konstatēja arī vairākus svešus dokumentus ar acīmredzamām viltojuma pazīmēm, kā arī pneimatiskam ierocim līdzīgu priekšmetu.

Jau rakstījām, ka pārbaudot no SIA "Rīgas meži" darbiniekiem saņemto informāciju par Pierīgas mežā manītām aizdomīgām personām, meža masīvā Plakanciemā 4.oktobrī aizturēta 23 nelegālo migrantu grupa.

Latvijā

Valdība ir apstiprinājusi jauno zāļu uzcenojuma modeli, kuram teorētiski vajadzētu samazināt recepšu zāļu cenas. Tas stāsies spēkā 1. janvārī. Priecāties pāragri. Tā kā konkurence farmācijas tirgū netiek veicināta, diezin vai aptiekās cenas medikamentiem samazināsies – iespējams, tās kļūs vēl lielākas.

Svarīgākais