Ainārs Šlesers atklāj cik sen nelieto alkoholu; "Kad citi sāka, es jau beidzu"

© Ģirts Ozoliņš/f64

Dž.Dž.spot "Sarunas par jutīgām tēmām" Dž.Dž.Džilindžeram Ainārs Šlesers atklāj, ka alkoholu nelieto jau kopš 18 gadu vecuma.

Ainārs Šlesers stāsta: "Kā es jokoju, kad es sāku, tad citi vēl nelietoja, kad citi sāka, tad es jau vairs nedzēru."

Tacu Šlesers zina, ko nozīmē alkohols, kad viņam bijis 16 līdz 18 gadu, ballītēs ir pablēņojies ar alkoholu, tomēr piebilst, ka nekad nav bijis tik ļoti piedzēries, lai neko neatcerētos.

Vēl spilgtā atmiņā agrā jaunībā ar draugu divatā pieveiktā Mokas pudele: "Apšķebināja kārtīgi Moka."

Vienlaikus Šlesers stāsta par tā tā laika jauniešu ikdienu, kurā alkohola lietošana pusaudža vecumā nebija retums: "Padomju laikā bija tā saucamās nometnes "Lotoss", kurās pusaudži dzēra jau no 14 gadu vecuma un tas nebija nekāds noslēpums. Es šādās nometnēs neesmu bijis. Es sāku lietot alkoholu tikai 16 gados."

Ap astoņpadsmit gadu vecumu viņš arvien vairāk pievērsies sportam un Ainars pieņēmis lēmumu vairs nedzert. Politiķis atceras vienu reizi Briselē, kad pie vakariņu galda visiem bijis saliets vīns glāzēs, arī Ainārs to izdzēris, bet sapratis, ka tas viņu neuzrunā un vairs nav pacēlis nevienu alkohola glāzi.

Latvijā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2005. gadā dzimušo Matīsu Poikānu, kurš šā gada 24. jūlijā ap pulksten 01.00 izbrauca no mājām Saldus novadā, Remtes pagastā ar motociklu “Yamaha” un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta. 

Svarīgākais