Uz ielas pēkšņi mirst vīrietis; viņu mēģina apzagt

© Pixabay.com

Kāds vīrietis Sarkandaugavā izrādījis necieņu pret mirušu svešinieku. Uz ielas gulēja seniora līķis, bet garāmgājējs centās savākt viņa mantas policijas acu priekšā. Likumsargi ātri vien ieviesa kārtību, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Raidījums stāsta, ka ap vieniem dienā kāds vīrietis gāja pāri Meža prospektam, līdz zaudēja spēku un saļima. Apkārtējie izsauca neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi, kuras darbinieki konstatēja vīrieša dabisku nāvi. Ieradās policija un apklāja līķi ar plēvi, kamēr Avārijas dienesta darbinieki centās tikt galā ar trolejbusu. Seniors bija pakritis priekšā pieturai un sabiedrisko transportu nācās evakuēt.

Kamēr policija darīja savu darbu un kārtoja dokumentus, kāds vietējais alkoholiķis garāmejot izlēma aiztikt mirušo cilvēku un viņa personiskās mantas. Vīrietis, tā teikt, bez liekas ceremonijas vai atļaujas, pagrāba vīrieša naģeni. Nesankcionētās darbības ātri vien pamanīja viens no likumsargiem un pamatīgi sadusmojās par garāmgājēja rupjību.

Policists aizraidīja svešinieku prom, stingri piekodinot, ka līķi apgramstīt nedrīkst. Piedzērušais vīrietis pēc tam skaidroja, ka viņam bija pamatots iemesls palūkoties, kurš guļ zem plēves.

“Es piegāju, paskatījos, vai tas ir mans, vai nav. Vai tas ir mans līķis, vai nav. [Policija] teica, lai pazūdu,” saka vīrietis "Degpunktam".

48. autobusa pasažieriem bija jāizvēlas cits maršruts. Apmēram pusotras stundas laikā policija tika galā ar dokumentāciju, un mirušo cilvēku beidzot aizveda apbedīšanas biroja darbinieki.

Video