Otrdiena, 28.novembris

redeem Olita, Rita, Vita

arrow_right_alt Latvijā

Norīkoti papildu vilcieni uz festivālu “Summer Sound”

© f64.lv, Vladislavs Proškins

AS “Pasažieru vilciens” Baltijā lielākā pludmales festivāla “Summer Sound” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Liepāju, vienu – atpakaļ. Piektdien, 4. augustā, plkst. 13.49 no Rīgas aties vilciens uz Liepāju. Atpakaļ uz Rīgu festivāla “Summer Sound” apmeklētājus aizvedīs īpaši norīkots vilciens svētdien, 6. augustā, kas no Liepājas izbrauks plkst. 12.00.

Vilcienu atiešanas laiki ir noteikti tā, lai pasažieri paspētu uz festivāla sākumu un pēc festivāla noslēguma tiem būtu ērta nokļūšana uz vilcienu. Tomēr, ja speciāli norīkotie vilcieni neatbilst plāniem vai iespējām, festivāla apmeklētāji ir aicināti uz Liepāju braukt arī ar ierastajiem Liepājas virziena vilcieniem. Tā, piemēram, pagarinātā sešu vagonu sastāvā ir norīkots vilciens ceturtdien, 3. augustā, kas plkst. 18.25 izbrauc no Rīgas uz Liepāju, kā arī vilciens svētdien, 6. augustā, kas plkst. 18.26 izbrauc no Liepājas uz Rīgu.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šiem vilcieniem ar 10% atlaidi.

Festivāls “Summer Sound” Liepājas pludmalē notiks jau 11. reizi. Šogad no 4. līdz 5. augustam uz festivāla “Summer Sound” skatuves kāps dīdžeju un producentu apvienība "Meduza" no Itālijas, elektroniskās deju mūzikas dīdžeji un producenti "Felix Jaehn" un "Alle Farben" no Vācijas. Tāpat pasākumā uzstāsies "Gustavo". Festivālā piedalīsies arī Igaunijas indīroka apvienība "Ewert And The Two Dragons", Ukrainas "Kalush Orchestra" un pašmāju mākslinieki un apvienības, piemēram, "Skyforger", "Singapūras satīns", "Ozols", "Zeļģis", "Būū", "Rolands Če", "Labvēlīgais tips", "Sudden Lights". Tajā uzstāsies arī "Pienvedēja piedzīvojumi", "Dzelzs vilks", "Prusax", "Wiesulis", "Mauku sencis & Grandmasters Neons", "Pirmais kurss", "Gapoljeri", Fēlikss Ķiģelis, "Lapsene", "Čipsis un Dullais", "Nikotīņi", "Indygo", "Finķis & Pragaii" un "Zari". Piedalīsies arī igauņu mūziķis un producents "Noëp", apvienības "Leon Semov", "Planeta Polar", "Shishi" un "Lucid Kidd" no Lietuvas, kā arī bulgāru alternatīvais indīpoproka duets "Iva" un zviedru grupas "Girl Scout" un "The Boo Boo Bama Orchestra", un citi. Pērn “Summer Sound” apmeklēja 40 000 cilvēku. Plašāka informācija par festivālu pieejama: www.summersound.lv.