Siguldas dome atsaucas zemnieku saucieniem pēc palīdzības

© Kaspars Krafts/f64

Siguldas novada pašvaldība piedāvā zemniekiem nopļaut pašvaldībai piederošās pļavas, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Iespēju pieteikties uz pašvaldībai piederošo pļavu pļaušanu un zāles/siena savākšanu pašvaldība radusi pēc organizācijas "Zemnieku saeima" aicinājuma.

Gadījumā, ja zemnieki nepieteiksies pļavu nopļaušanai, pašvaldība tās pļaus pati un smalcinās zāli. Pašvaldība no zemniekiem naudu neiekasēs un par pļaušanu arī nemaksās.

Pļaušanai novadā pieejamas pašvaldības pļavas 44,2 hektāru platībā Siguldā, Turaidā, Allažmuižā un Lēdurgas, Mores, Mālpils un Siguldas pagastos.

Novada zemnieki līdz 7.augustam var pieteikties Siguldas novada pašvaldības Vides pārvaldības nodaļā.

Latvijā

Attālinātās studijas nav jaunums, un daudzi cilvēki to izmanto, tomēr šāda veida pieejai studijām ir gan plusi, gan mīnusi. Transporta un sakaru institūts (TSI) ir izstrādājis unikālu pieeju bakalaura studiju programmai “Datorzinātnes”, kas tiek apgūta hibrīda studiju formā jeb angliski “blended learning” pieejā – studiju process tiek organizēts gan attālināti pašmācības ceļā, gan tiešsaistē, kuras laikā ir iespējams ne tikai klausīties lektora teiktajā, bet arī uzdot jautājumus un veidot diskusiju gan ar pasniedzēju, gan studiju biedriem.

Svarīgākais