Vakar policija pieķērusi 17 iereibušus autovadītājus; 13 šoferiem draud automašīnas konfiskācija

© pexels.com

Vakar Latvijā reģistrēti 113 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 13 cilvēki,  informē Valsts policija.

Piektdien septiņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, pa diviem - Latgalē un Vidzemē, bet pa vienam - Zemgalē un Kurzemē. Četri no cietušajiem bija gājēji, bet pieci - velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 17 vadītājus: deviņus - Rīgas reģionā, četrus - Latgalē, bet pa diviem - Zemgalē un Kurzemē. Aizturēts arī viens vadītājs, kurš bija narkotiku reibumā. 13 aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 220 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 35 autovadītāji, Vidzemē - 76, Latgalē - 51, Kurzemē - 31, bet Zemgalē - 27 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 525 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Latvijā

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā šodien un rīt notiks 53. Tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgus. Gadatirgū savu preci piedāvās vairāk nekā 530 Latvijas amatnieku, pārtikas un kosmētikas mājražotāju, grāmatizdevēju un ēdinātāju. Būs arī kultūras programma ar dejām, dziesmām, teātra izrādēm un visdažādākajiem amatu paraugdemonstrējumiem. Īpašs gods šogad tiks izrādīts kalēja amatam.