Trešdiena, 4.oktobris

redeem Francis, Modra

arrow_right_alt Latvijā

Vairākās Latvijas pilsētās nedaudz sarūk sērijveida dzīvokļu cenas

© Ģirts Ozoliņš/f64

Sērijveida dzīvokļu cenas maijā samazinājās Jelgavā, Salaspilī un Kauguros, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Maijā sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē bija stabilas un dzīvokļu vidējā cena saglabājās 876 eiro par kvadrātmetru. Salīdzinājumā ar 2023.gada sākuma dzīvokļu cenas Ogrē maijā bija par 1,5% zemākas.

Kauguros, Jūrmalā, maijā sērijveida dzīvokļu cenas samazinājās par 0,6%. Dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena saruka līdz 851 eiro par kvadrātmetru. Vienlaikus kopš 2023.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājušās par 1%.

Maijā dzīvokļu cenas Salaspilī samazinājās par 0,1%, vidējai cenai sarūkot līdz 886 eiro par kvadrātmetru. Maijā sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī bija par 1% zemākas nekā 2023.gada sākumā.

Savukārt Jelgavā dzīvokļu cenas maijā samazinājās par 0,2%. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena maijā bija 746 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2023.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas bija par 1% augstākas.