Desmit eiro liela kukuļa dēļ Baltkrievijas pilsonis saņem 6200 eiro lielu sodu

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Prokuratūra piemērojusi 6200 eiro sodu kādam Baltkrievijas pilsonim par desmit eiro kukuļa došanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonai, informē prokuratūra.

Saskaņā ar apsūdzību 24.aprīlī vīrietis ar kravas automobili iebrauca Latvijas muitas kontroles punktā "Silene", kur VID Muitas kontroles punkta amatpersona sāka veikt automašīnas kontroli.

Muitas kontroles laikā noskaidrots, ka nepieciešams transportlīdzekli novirzīt uz angāru kravas padziļinātās muitas kontroles veikšanai.

Šoferis muitniekam devis desmit eiro, lai viņš, izmantojot savu dienesta stāvokli, neveiktu transportlīdzekļa kravas padziļināto muitas kontroli.

Apsūdzētais pilnībā piekrita viņam inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu nozieguma izdarīšanā un to nožēloja.

Latvijā

Jūs, iespējams, esat redzējuši šādus īpaši izdevīgus piedāvājumus: noliktavas izpārdošana pirms veikala slēgšanas, portatīvais dators par neticami zemu cenu vai populāra zīmola austiņas ar 70% atlaidi. Mēs visi esam saskārušies ar piedāvājumu, kas šķiet pārāk labs, lai būtu patiess.

Svarīgākais