Valsts svētku brīvdienās atvērtas būs tikai atsevišķas "Latvijas pasts" nodaļas

© Dmitrijs Suļžics/f64

Valsts svētku brīvdienu periodā, šodien, 4. un 5.maijā, pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas VAS "Latvijas pasts" nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" pārstāvji.

Darba svētkos 1.maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, kā arī papildus piešķirtajā brīvdienā 5.maijā atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecību centros Latvijas lielākajās pilsētās, un to darbalaiks pielāgots attiecīgo tirdzniecību centru darbalaikiem.

Piektdienas, 5.maija, darbadiena ir pārcelta uz sestdienu, 20.maiju, kad "Latvijas pasts" strādās atbilstoši piektdienas grafikam un iedzīvotājiem piegādās sūtījumus.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 5. un 6.maijā, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 2.maijā. Savukārt 3.maijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 7.maijā.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Svarīgākais