Dalība vakariņās 10 000 eiro! Krievijas uzņēmējs Jūrmalā rīko labdarības vakariņas Ukrainas atbalstam

© f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis

Londonā dzīvojošais Krievijas uzņēmējs Jevgēņijs Čičvarkins piektdien, 21.aprīlī, īpašumā Jūrmalā rīkos labdarības vakariņas Ukrainas atbalstam, kurās dalība maksās 10 000 eiro, liecina uzņēmēja ievietotais video paziņojums sociālajā medijā "Facebook".

Viņš norāda, ka visi ienākumi tiks novirzīti trīs organizācijām - ukraiņu bēgļu kopienas centram "Common Ground" Rīgā, biedrībai "Tavi draugi", kas veic humānās palīdzības sniegšanu Ukrainai, kā arī labdarības fondam "Відчуй", kas Ukrainā nogādā pirmās palīdzības medikamentus un sniedz pirmo palīdzību.

Biedrības "Tavi draugi" pārstāvis Ulvis Noviks pauda prieku par šādu iniciatīvu un sadarbību ar Krievijas uzņēmēju.

Čičvarkins dibinājis vienu no Krievijas lielākajiem mobilo tālruņu tirgotājiem "Euroset", kas tika pārdots 2008.gadā. Uzņēmējs patlaban dzīvo Londonā. Viņš ir iestājies pret korupciju Krievijā un Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. 2012.gadā Londonā viņš atvēra vīnu veikalu "Hedonism Wines".

Latvijā

Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs šogad pirmajos piecos mēnešos viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 4,4% salīdzinājumā ar 2023.gada attiecīgo periodu, veidojot 1,415 miljonus, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.