Jelgavas skolā atskan trauksme, pedagogi un skolēni evakuēti

© pixabay.com

Izglītības pārvalde informē, ka Jelgavas Pārlielupes Pamatskola pirms pulksten 10 ir nostrādājusi trauksmes signalizācija. Veikta skolēnu un personāla evakuācija no izglītības iestādes telpām. Skolēni un skolas personāls pulcējas skolas sporta laukumā. Skolā norāda, ka signalizācijas un ugunsdrošības automatizētajā sistēmā redzams paziņojums par sistēmas kļūdu.

Pēc neilga laika skolas "Twitter" kontā ievietots ieraksts: "Izglītības iestāde informē, ka speciālisti ir pārbaudījuši signalizācijas un ugunsdrošības automatizēto sistēmu un šobrīd novērš tehniskas problēmas. Šie darbi neapdraud uzturēšanos izglītības iestādē, līdz ar to skolēni un personāls atgriezušies skolas telpās, lai turpinātu mācību procesu. "

Latvijā

Jūrskolas muzejs ir gandrīz vienīgais muzejs pasaulē, kurā ir piemineklis kartupeļu maisam. Muzeja dārzā aplūkojamas jūrskolas dibinātāju, veco Ainažu jūras vilku Jura Veides, Andreja Veides un Jāņa Miķelsona koka skulptūras, kā arī piemineklis kartupeļiem, ko ainažnieki pārdeva Pēterburgā, lai atvērtu jūrskolu. A. Veide šim mērķim bija atvēlējis vienu telpu savā kalpu mājā, kur tagad arī atrodas muzejs. Katru apmeklētāju, iegriežoties ceļā uz muzeju, sveicina no jūras dzelmes izceltā Ainažu ostas viļņlauža bāka.

Svarīgākais