Zināms, cik maksās biļetes uz Dziesmu svētkiem. Lēti nebūs!

© Gints Ivuškāns/F64

SIA "Biļešu paradīze" prognozē, ka Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība varētu sākties aprīļa izskaņā.

Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) iepirkumā par Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanu uzvarējis tirgotājs "Biļešu paradīze".

Iepirkumam bija pieteikušies divi pretendenti - "Biļešu paradīze" un SIA "Biļešu serviss". "Biļešu paradīzes" piedāvājums atzīts par saimnieciski izdevīgāko.

Tiesa, SIA "Biļešu serviss" vēl var pārsūdzēt iepirkuma rezultātus. Tas, iespējams, attālinās to brīdi, kad varēs sākt iegādāties biļetes.

Taču biļešu cenas jau ir zināmas.Ja decembrī tika ziņots, ka biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem maksās no 7 līdz 100 eiro, tad tagad, pēc Kultūras ministrijas valsts sekretāres Daces Vilsones teiktā, lētākās biļetes uz deju lielkoncertiem un Dziesmu svētku noslēguma koncertu, maksās 20 eiro, vēsta lsm.lv

Latvijā

Latvijā šogad maijā reģistrētas 260 580 kādam kibertelpas apdraudējumam pakļautas unikālās IP adreses, kas ir par 14,3% vairāk nekā 2023.gada maijā, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.

Svarīgākais